Īsumā par mums

Uzņēmums SIA Dana ir dibināts 1993. gadā, un specializējas granīta griešanā, apstrādē un pieminekļu ražošanā. Tāpat veicam pieminekļu pārdošanu un uzstādīšanu. Uzsākot savu darbību bijām vieni no pirmajiem šajā tirgū Latvijas austrumos. Kopš darbības uzsākšanas laika esam guvuši lielu pieredzi, kā arī izveidojuši nepieciešamo tehnisko bāzi augstas kvalitātes granīta pieminekļu ražošanai.

Sazinieties ar mums

Kapu pieminekļi no augstākās kvalitātes granīta

Specializējamies granīta griešanā, apstrādē un pieminekļu ražošanā. Tāpat veicam pieminekļu pārdošanu un uzstādīšanu. Mūsu misija ir nodrošināt augstas kvalitātes pieminekļus par pieejamām cenām.


SIA Dana

Uzņēmums SIA Dana ir dibināts 1993. gadā, un specializējas granīta griešanā, apstrādē un pieminekļu ražošanā. Tāpat veicam pieminekļu pārdošanu un uzstādīšanu. Uzsākot savu darbību bijām vieni no pirmajiem šajā tirgū Latvijas austrumos...

Par mums

Melns piemineklis da169

190 EUR

65x45x5 cm

Melns piemineklis da183

350 EUR

90x50x6 cm

Melns piemineklis da188

260 EUR

55x60x5 cm

Melns piemineklis da192

750 EUR

60x120x6 cm

Skatīt visus produktus


Cilvēkam aizejot mūžībā, mums paliek atmiņas, ko saglabāt dažādos veidos. Kapu pieminekļi un kapakmeņi ir viens no tiem, kā izrādīt cieņu aizgājējam un atstāt paliekošu piemiņu paaudžu paaudzēs. Individuāli izgatavoti kapu pieminekļi un kapakmeņi ir neatņemama kapu kultūras sastāvdaļa, laikmeta liecinieki, kas stāsta par simtiem dzīvju.

Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir granīta kapu pieminekļi, kapakmeņi un kapu apmales plašā sortimentā.

Mūsu priekšrocības:

 • nodrošinām pilnu ražošanas ciklu – no materiāla iepirkšanas līdz gatavā izstrādājuma uzstādīšanai;
 • plaša materiālu bāze – viens no plašākajiem augstākās kvalitātes granīta piedāvājumiem Latvijā tieši kapavietu iekārtošanas vajadzībām;
 • augsta profesionalitāte – kapu pieminekļi, kapakmeņi, kapu apmales un citi kapu dizaina priekšmeti tiek izgatavoti izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un profesionālu, pieredzes bagātu meistaru darbu;
 • plašas akmens apstrādes iespējas – piedāvājam jebkuras sarežģītības pakāpes granīta apstrādi klienta iecerētā rezultāta sasniegšanai;
 • individuāla attieksme – katrs pasūtījums ir unikāls un katrs klients ir īpašs;
 • iespēja piedāvāto sortimentu aplūkot internetā – lai arī kapu pieminekļi, kapakmeņi un kapu apmales jāizvēlas un jāpasūta klātienē, priekšstata iegūšanai piedāvājam savā mājas lapā iepazīt granīta formu un krāsu toņu daudzveidību.

Mūsu produkti:

 • Granīta kapu pieminekļi – ilgmūžīgi, laika gaitā nezaudē savu sākotnējo izskatu, nav nepieciešama speciāla kopšana. Plaša izmēru un formu daudzveidība.
 • Granīta kapakmeņi – slēgti kapakmeņi, kas pilnībā nosedz kapa kopiņu, uz virsmas gravē uzrakstu vai zīmējumu. Daļēji atvērti kapakmeņi – kapu kopiņa nosegta daļēji, vaļējā daļā var iestādīt ziedus, izveidot dabīgu vai mākslīgu zālāju. Pilnībā atvērti kapakmeņi – nosedz nelielu kapu kopiņas daļu, būtībā kalpo kā kapu apmales. Vaļējā daļā iestāda ziedus vai veido individuālu noformējumu.
 • Granīta kapu apmales – pēc standarta vai individuāliem izmēriem.

Kāpēc izvēlēties granītu:

 • īpaši augsta izturība – piemērots Latvijas mainīgajiem klimatiskajiem apstākļiem, laika gaitā nemainīs krāsu, nedrups, neplaisās. Kapu pieminekļi no granīta ir praktiski mūžīgi.
 • plašas faktūras iespējas – nav divu vienādu granītu, nianšu atšķirības piešķirs oriģinalitāti;
 • daudzveidīgi toņi un nokrāsas – granīta toņu gamma variē no gaiši rozā līdz pelēkiem un melniem toņiem;
 • pateicīgs materiāls dažādu formu iegūšanai un gravēšanas tehnikām – granīta kapu pieminekļi un kapakmeņi izceļas ar formu dažādību un daudzveidīgām tekstu veidu un attēlu iespējām;
 • pulējums – granīts labi pakļaujas pulēšanai, kas padara tā virsmu spoguļgludu, izceļ krāsu toni un faktūras zīmējumu;
 • viegli kopjams materiāls – granīta kapu pieminekļi, kapakmeņi vai kapu apmales nav speciāli jākopj, bet netīrumus, ja tādi ir, var viegli notīrīt.

Ievērībai – kapu pieminekļi un kapakmeņi uzstādāmi ne ātrāk kā vismaz gadu pēc bērēm. Gada laikā zemes kārta zem kapu kopiņas izlīdzinās un 'nosēžas', atgūstot iepriekšējo blīvumu. Uzstādot pieminekli ātrāk, tas pēc laika var sašķiebties, jo zeme vēl maina savu struktūru.

Lasīt vairāk

Aizvērt tekstu